גינות עמק זבולון 5, מודיעין מכבים רעות                    www.sportscenter-modiin.co.il                   טלפון: 08-6223399                     פקס: 08-9755551   דבר ראש העיר לתושבי מודיעין מכבים רעות


תושבים יקרים!
 
מרכז הספורט והבריכה העירונית, אותם פתחנו בשנת 2010, הפכו להצלחה גדולה המושכים אליהם עשרות אלפים מתושבי העיר שמאז הקמתה לא הייתה להם בריכה עירונית הפתוחה לכולם.
 
בשנים האחרונות נמצאת העיר בתנופת פיתוח חסרת תקדים הכוללת פרויקטים רבים התורמים לרווחת התושבים בכל תחומי החיים. פרויקט הבריכה העירונית היא אחד הפרויקטים המובילים ואנו גאים מאוד על הצלחתו.
 
המרכז נועד לשרת את כלל תושבי העיר ולענות לצרכים של כולם: מתקנים לפעוטות ומשפחות עם ילדים, שעות פעילות ורחצה לילית לבני הנוער, שעות הפרדה לציבור הדתי ועוד.
 
מחירי הכניסה הם זולים ועממיים ביחס לבריכות אחרות באזור על מנת שכל אחד ואחד מכם יוכל ליהנות מהבריכה, אך עם זאת אנו שומרים על רמת מתקנים ושירותים גבוהה המתאימה לבריכות מובילות ומצליחות בישראל.
 
במתחם הספורט העירוני ישנו גם את חדר הכושר העירוני אשר פועל באותה המתכונת: מתקן איכותי וברמה גבוהה אך במחירים עממים מהם יכולים ליהנות כל תושבי העיר, לרבות כניסות חד פעמיות וכרטיסיות ללא הגבלת זמן במחירים מיוחדים לתושבי העיר.
 
אני שמח להזמין כל אחת ואחד מכם לבוא ולבקר בבריכה ולהשתמש במתקנים השונים שהוקמו עבורכם ולמענכם.

 
 
שלכם,
 
חיים ביבס
ראש עיריית מודיעין
מכבים-רעות    

 
 
   
   
 

 

נערים בגילאי  14-18 חייבים
חתימת הורים על הטפסים הבאים


הצהרת הורים
הצהרת בריאות למבקש להתאמן
 
[Top]
Azimuth2go-Site2goal קידום עסקים באינטרנט  בניית אתר אינטרנט | עיצוב לאינטרנטקידום אתרי אינטרנט