גינות עמק זבולון 5, מודיעין מכבים רעות                    www.sportscenter-modiin.co.il                   טלפון: 08-6223399                     פקס: 08-9755551


החל מיום רביעי ה-  1.2, הקשר של המתאמנים עם מרכז הספורט העירוני יהיה קל ונוח יותר, וזאת באמצעות האפליקציה החדשה לרישום לחוגים.

את האפליקציה ניתן להוריד בחנויות האפליקציות השונות תחת מילות החיפוש: מרכז הספורט העירוני מודיעין והיא תאפשר למתאמנים לבצע בקלות פעולות רישום לחוגים השונים באופן עצמאי וללא צורך בקשר טלפוני עם פקידי הקבלה במרכז.

מעבר לרישום לשיעורי הסטודיו במרכז ניתן יהיה לסמן באפליקציה את השיעורים המועדפים, לקבל תזכורות לשיעורים, לבדוק את סטטוס המנוי ואף לבצע פניות ישירות להנהלת המרכז.

בנוסף, כל מי שיוריד את האפליקציה יוכל לצפות באופן נח במערכת השיעורים ובפרטים על המדריכים השונים בחדר הכושר לקבל הודעות ממרכז הספורט בדבר אירועים ושינויים לגבי החוגים וכן לצפות במבצעים המיוחדים המוצעים ללקוחות מרכז הספורט

את הרישום ניתן יהיה לבצע גם באמצעות אתר האינטרנט של מרכז הספורט העירוני, בדיוק כפי שהוא מתבצע באפליקציה.

יש לוודא טרם ביצוע פעולת הרישום כי במערכת מרכז הספורט מוזנים מספר טלפון של המזמין או המזמינה וכן כרטיסייה למקום או מנוי "חופשי חודשי" בתוקף.

נערים בגילאי  14-18 חייבים
חתימת הורים על הטפסים הבאים


הצהרת הורים
הצהרת בריאות למבקש להתאמן
 
[Top]
Azimuth2go-Site2goal קידום עסקים באינטרנט  בניית אתר אינטרנט | עיצוב לאינטרנטקידום אתרי אינטרנט